23 Kasım 2015

SuperStep Ayakkabı Garantisi!

30/07/2015 tarihinde SüperStep Deepo'dan almış olduğum Lacoste ayakkabının sol parmak üçü açıldı, 3 ay giymiş olduğum ayakkabının hemen uçları açıldı, ne makineye attım ne de kimyasal bir bezle sildim, aynı şikayetim geçen senede olmuştu garantiye vermiştim onaylandı eşimde aynı sorun oldu oda onaylandı.

Yengemde'de aynı sorun vardı, oda onaylandı. ben bu ayakkabıyı en fazla 3 ay giydim. onu da sürekli giymedim makineye de atmadım. 11/11/2015 de garantiye verdim ama olumsuz cevap geldi. Bu nasıl oluyor hala anlamış değilim. gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.

Hatice 199 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi04 Aralık 2015

    Sayın Müşterimiz, Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön