31 Ekim 2016

SuperStep Ayakkabı Değişimi!

1 hafta önce almış olduğum ayakkabı ilk kullanımında ayağıma vurdu ve ayak parmaklarıma zarar verdi. Ayak sağlığıma zarar veren ürünün değişimi için ilgili evrakları ile mağazaya gittim. Mağazada kasadaki sorumlu; ürünün kullanıldığı için incelemeye gönderilmesi gerektiğini ve 15 günden önce geri gelmeyeceğini ve ayakkabısız kalabileceğimi ima eden umursamaz tavırları ile karşılaştım.

İlk kullanımda ayak parmaklarıma zarar veren bir ürünü giymeden/kullanmadan nasıl anlayabilirsiniz? Ürün müşterinin ayak sağlığına zarar verecek, kasa sorumlusu incelemeye göndersen de bir şey çıkmaz tavırlarına girecek ondan sonra markanın adından bahsedilecek. Ayak sağlığımı zarar veren bir ürün için, ürün değişimi yapılmazsa tüketici mahkemesine başvuracağım.

Tunca 323 Okunma

Cevaplar

  • Tunca07 Kasım 2016

    Merhaba, süper Step bireysel müşteri hizmetlerinin markalarına göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı tebrik ederim. Marka değerine yakışanı yapıp ürünün iadesini sağladılar.

  • SuperStep Temsilcisi04 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. SUP4**** nolu fişle mağazamıza bıraktığınız ürünümüz iade alınmıştır. İnceleme fişinizle yeni bir ürün alabilirsiniz Saygılarımızla, SuperStep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön