02 Mart 2016

SuperStep 3 Aylık Ayakkabının Rengi Attı.

New Balance marka aldığım ayakkabı süet kısımlarındaki rengi attı. Ürünüm iade ya da değişim yapılmamıştır. 265 TL'ye aldığım bu ayakkabı bir tüketici olarak beni hayal kırıklığına uğratmıştır, müşteri hizmetlerinizi aradım tarafıma dönüş yapmanızı belirttim, olumsuz dönüş olması dahilinde tüketici hakları hakem heyetine firmanızı şikayet edip her türlü yasal haklarımı arayacağımı tarafınıza belirtmek isterim.

Hüseyin 147 Okunma

Cevaplar

  • SuperStep Temsilcisi20 Mart 2016

    Sayın YAVUZTURK, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetinize istinaden merkezimize göndermiş olduğunuz ürünümüz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından incelemeye alınmış ve üründe ortaya çıkan problemin nedenleri üzerinde araştırma yapılmıştır. Araştırma neticesinde, söz konusu şikayete neden olan üründe, ürünümüzden kaynaklanan bir problem olmadığı görülmüştür. Sürekli müşteri memnuniyetini önde tutan ve uygulayan firmamız ürünü iade alamayacağını üzülerek tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla SuperStep Müşteri Hizmetleri

  • Hüseyin15 Mart 2016

    Mağazadan gelen cevap olumsuz. SuperStep mağazasından tövbe bir daha alışveriş yapmam satmış oldukları ürünün garantisi yok ürünü sadece 3 ayda 20 kez kullandıysam... Yapacağım işlemler Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuracağım, gerekirse mahkemeye gidip hakkımı sonuna kadar arayacağım, size tavsiyem ürünlerinin arkasında duran mağazalardan alışveriş yapın... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön