SuperStep 15 Günlük Kusurlu Ayakkabıyı Değiştirmedi.

Tuncer Y. |

28.12.2014 tarihinde Eren Holding bünyesinde yer alan İstinyepark SuperStep mağazasından indirimli 258 TL'ye aldığım ayakkabı 12 Ocak 2015 pazartesi günü tabanı açıldığı için 17 Ocak 2015 cumartesi (izin günümde) mağazaya teslim ettim. Ürünün incelenmesi gerektiğini söylediler bende kabul ettim.

Bugün 28 Ocak'da telefonuma değişim onaylanmadığına dair mesaj çektiler. 15 gün kullandığım ayakkabının tabanı açıldığı için ürünü değiştirmedikleri gibi müşteri hizmetlerini aradığımda A*** isimli arkadaş hiçbir açıklama yapmadı bile. Sadece ürün onaydan geçmemiş. Koskoca Eren Holding 15 gün kullandığım kusurlu ayakkabıyı değiştirmedi.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncer Y.
  04 Şubat
  14:45

  Daha önce de Superstep\'den ayakkabı almıştım ama ayakkabıda herhangi bir sorun yaşamadığım için firmanın da gerçek yüzünü göremedik. Bu superstep ( Eren Holding\'den ) alacağım son üründür

 • Tuncer Y.
  04 Şubat
  14:44

  Ürünün bırakılan mağazadan tekrar incelenmeye yönlendirme işlemini zaten mağazada ben yaptırdım. Benim bildiğim ve yaptırdığım şeyleri bana günler sonra bildiriyor olmanız komik. Peki hiç kendinize sormuyor musunuz? 10 gün incelemede kalan ayakkabıyı geri gönderip tekrar incelemeye neden aldığınızı. Muhtemelen ürününü değiştirmek ya da iade etmek isteyen her müşteriye red cevabı veriyorsunuz. Müşteri yerse mantığı. İtiraz ederse 2. inceleme ile kontrol ediyorsunuz ki aslında ilk inceleme oluyor. Zira ilk defa gönderilen ürünün incelenmediğinden adım gibi eminim.

 • 04 Şubat
  10:28

  Sayın Müşterimiz,

  Şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzü bırakılan mağazamızdan incelenmeye yönlendirildiğini ve kontrolünün sağlanacağını tarafınıza bildirmek isteriz.

  Saygılarımızla
  Superstep Müşteri Hizmetleri