31 Ocak 2015

SuperStep 15 Günlük Kusurlu Ayakkabıyı Değiştirmedi.

28.12.2014 tarihinde Eren Holding bünyesinde yer alan İstinyepark SuperStep mağazasından indirimli 258 TL'ye aldığım ayakkabı 12 Ocak 2015 pazartesi günü tabanı açıldığı için 17 Ocak 2015 cumartesi (izin günümde) mağazaya teslim ettim. Ürünün incelenmesi gerektiğini söylediler bende kabul ettim.

Bugün 28 Ocak'da telefonuma değişim onaylanmadığına dair mesaj çektiler. 15 gün kullandığım ayakkabının tabanı açıldığı için ürünü değiştirmedikleri gibi müşteri hizmetlerini aradığımda A*** isimli arkadaş hiçbir açıklama yapmadı bile. Sadece ürün onaydan geçmemiş. Koskoca Eren Holding 15 gün kullandığım kusurlu ayakkabıyı değiştirmedi.

Tuncer 1.254 Okunma

Cevaplar

  • Tuncer04 Şubat 2015

    Daha önce de Superstep'den ayakkabı almıştım ama ayakkabıda herhangi bir sorun yaşamadığım için firmanın da gerçek yüzünü göremedik. Bu superstep ( Eren Holding'den ) alacağım son üründür

  • Tuncer04 Şubat 2015

    Ürünün bırakılan mağazadan tekrar incelenmeye yönlendirme işlemini zaten mağazada ben yaptırdım. Benim bildiğim ve yaptırdığım şeyleri bana günler sonra bildiriyor olmanız komik. Peki hiç kendinize sormuyor musunuz? 10 gün incelemede kalan ayakkabıyı geri gönderip tekrar incelemeye neden aldığınızı. Muhtemelen ürününü değiştirmek ya da iade etmek isteyen her müşteriye red cevabı veriyorsunuz. Müşteri yerse mantığı. İtiraz ederse 2. inceleme ile kontrol ediyorsunuz ki aslında ilk inceleme oluyor. Zira ilk defa gönderilen ürünün incelenmediğinden adım gibi eminim.

  • SuperStep Temsilcisi04 Şubat 2015

    Sayın Müşterimiz, Şikayetleriniz ilgili birimlere aktarılmış olup, ürününüzü bırakılan mağazamızdan incelenmeye yönlendirildiğini ve kontrolünün sağlanacağını tarafınıza bildirmek isteriz. Saygılarımızla Superstep Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön