27 Ocak 2014

Superonline'nın Yıpratıcı Nakil Süreci

Beylikdüzü'nde ikamet ederken aldığım fiber hizmetinin sona ermesine 10 veya 12 ay gibi bir süre kalmışken çapa tarafına mecburi olarak taşınmak zorunda kaldım. Haliyle bulunduğum yere de internetimi taşımak için başvuruda bulundum. Burada fiber yok adsl var dendi ok dedim. Ödemiş olduğum aylık tutar arttı ok dedim. Taahhüt süremi 24 ay üzerinden yeniden yapılandırdılar ok dedim.

Aldığım laptop ile ilgili kalan taksitleri de toplu fatura edilince isyan ettim, zira görüşmelerimde bu tutarın yeni abonesi olduğum yerde taksitle ödeyeceğim tebliğ edilmişti. Bu duyarsız iletişimi kopuk kocaman şirketi şimdi mahkemeye vermeye karar verdim. Zira bana 940 tl fatura çıkarttılar.

Güven ve iletişimin çok önemli olduğu bir hizmet gurubundan gördüğüm bu ilgisizlik ve bana yaşattıkları bu sıkıntı. Beni ruhen yıprattı. Artık uğraşamayacağım ve bu yüzden mahkeme yoluna başvuracağım.

Ayhan 66 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan 30 Ocak 2017

    Defalarca görüştüğüm müşteri hizmetleri ne çözüm sundu ne de başka bir şey. bir de utanmadan beni mahkemeye verdiler. Kimse ama kimse Superonline kullanmasın rezillikten başka bir şey değil.

  • Superonline Temsilcisi28 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön