30 Aralık 2013

Superonline'nın Fiber İnternetini Kullanamadım!

Sokağımızda aylardır fiber bağlantı var. Apartmanımıza tesisat 2 ay önce çekildi. 2 aydır her şey hazır olmasına rağmen aktivasyon yapılmadı. Adres değişikliği yaptığımdan 2 yıl taahhütlü Superonline ADSL'i apartmanımda fiber olarak nakil istiyorum. Aktivasyon yok diye nakil yapmıyorlar ve 2 aydır kullanmadığım internet için aylık 61.80 TL tahsilat yapıyorlar. 3. ayda geldi. Bu hizmeti açamıyorsanız benim aboneliğimi dondurun diyorum, bunu da yapmayıp vermedikleri hizmet için haksız kazanç elde ediyorlar.

Telefonlara bilgisiz ve yetkisiz çağrı merkezi elemanları çıkıyor. 2 aydır yetkili birimle iletişim kuramadığımdan bu platformda şikayetten başka bir seçenek bırakmayan Superonline'ı kınıyorum.

Atilla 48 Okunma

Cevaplar

  • Atilla05 Eylül 2015

    Hala bir çözüm yok. Beceriksiz Superonline ekibi haftada bir telefon edip şikayetimi anlama çalışıyor. Her hafta ben buraya yazdıkca arayıp şikayetiniz şu mu diyor kapatıyorlar. Aylar geçti bu beceriksizlerin bir şey yaptığı yok.

  • Atilla30 Aralık 2013

    Beni kimse aramadı. 30.12 saat 11.00de durumu sormak için aradım. Geçiştirme cevaplar aldım. Ortada ne net bir cevap var, nede sonuç lütfen bu cevabı kabul etmediğimi, böyle yuvarlak cümlelerle tüketiciyi aldatan, alay eden bu firmayı kınadığımı ve kesin sonuç beklediğimi bildiriniz. Detaylı bilgi dedikleri ilgili birime iletilecektir dendi. Kimse bana dönmedi. Nerede ilgili birim, nerede sonuç, zararımın tazminini konuşan yok.

  • Superonline Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 30.12.2013 11:02:47 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizme[email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön