Superonline'ın Yetersizliği!

Görkem K. |

Kullanmakta olduğumun internet paketinde bana taahhüt edilen hız 50 mbs iken bana Cumartesi gününden beri özellikle 21.00'den sonra 2-6 mbps arasına kadar düşen internet hızı ile internet kullanmaktayım. 2 defa teknik ekip gönderilmiş olmasına rağmen hiçbir arıza giderilemedi.

Son gelen ekip geldiği zaman hızım 25 mbps (bana taahhüt edilen 50) olduğu için bir sorun olmadığını sadece sorun varken görürlerse işlem yapabileceklerini söylediler yani bir teknik servis o anda sorun yoksa sorunu çözemeyecek kadar bilgisiz. 4. gün tekrardan aranıyorum ve tekrardan hız testi yapmamı yoksa teknik servis gönderemeyeceklerini söylüyorlar yani 5. gün ve hala internete giremeyeceğim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görkem K.
  24 Aralık
  14:42

  Kullanmakta olduğumun internet paketinde bana taahhüt edilen hız 50mbs iken bana cumartesi gününden beri özellike 21.00 dan sonra 2-6mbs arasına kadar düşen internet hızı ile internet kullanmaktayım. 2 defa teknik ekip gönderilmiş olmasına rağmen hiçbir arıza giderilemedi. Son gelen ekip geldiği zaman hızım 25mbs (bana taahhüt edilen 50) olduğu için bir sorun olmadığını sadece sorun varken görürlerse işlem yapabileceklerini söylediler yani bir teknik servis o anda sorun yoksa sorunu çözemeyecek kadar bilgisiz. 4.gün tekrardan aranıyorum ve tekrardan hız testi yapmamı yoksa teknik servis gönderemeyeceklerini söylüyorlar yani 5. gün ve hala internete giremiyeceğim

 • 22 Aralık
  16:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE