Superonline'ın Verdiği Modemler Yalnız Olduğu Odada Çekiyor!

Serkan O. |

Superonline'ın verdiği hga1311 c modem sadece kendi bulunduğu odada çekiyor. Evin diğer odalarında çekim tek sinyalde veya hiç çekmiyor. 50 mbit internet alıyorum ama hiçbir şekilde verimli kullanamıyorum. Verdikleri modem sayesinde her ay verdiğim parayı çöpe atıyorum.

Modemi değiştirmeleri için aradığımda bana router koymamı istediler ama ben bu şekilde çözüm istemiyorum. Her ay bir dünya para veriyorum üzerine birde router'a mı para vereceğim? Modemin her yerde çekmesi gerekmektedir. Ev çok büyük olsa anlarım. Tılgın modemle insanları yanıltıyor
Superonline. İnternetteki yorumlara göre Tılgın modemden kimse memnun değil. Prelli modemden daha memnunlar. Modemim değiştirilmesi istiyorum.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  18:15

  "Sizi 09.04.2015 18:12:14 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • 06 Nisan
  14:09

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE