06 Aralık 2013

Superonline'ın Neden 1 Ayda Adsl Hizmetini Başlatamadığını Öğrendim!

1 ayda Adsl aktivasyonum yapılamayınca bugün iptal için aradım. Hiç bitmeyecek iptal sürecini de başlatmış oldum. Sonrasında Türk Telekom ile görüşüp başvuru yaparken ne öğrendim?

Sitemizde TTNET fiber altyapısı olduğu için Superonline'ın zaten ADSL hizmeti veremiyormuş. Superonline bunu teyit etti ama 1 aydır bu bilgi bana niye verilmedi dediğimde başlayan müşteri hizmet yetkilisi- iptal birimi-çözüm birimi çemberindeki görüşmeleri anlatmayayım.

Şimdi mahkeme zamanı. 1 aydır bu bilgiyi saklayıp beni oyalayıp internetsiz bırakmanın bedeli maddi anlamda küçük ama emsal karar anlamında büyük olacak.

Tuna 115 Okunma

Cevaplar

  • Tuna09 Aralık 2013

    Verilen detaylı bilgi: "Valla biz de bilmiyorduk adls altyapısı olmadığını.. sorduk şimdi Türk telekoma "essah mı?" diye, cevap bekliyoz.." Koca 350 konutluk br sitede adsl altyapısı olmadığını bilmemek tuhaf değil mi? 1 tane aboneniz var mı bu sitede? Daha önce hiçkimse mi abone olmak istedi de öğrenemediniz bu durumu? Nerede ADSL hizmetini veremediğinizi gösteren bir veritabanınız yoksa fiber internet planlamanızı neye göre yapıyorsunuz? Çok iyi biliyorsunuz adsl hizmeti veremeyeceğinizi de "belki müşteri bu durumu öğrenmeden iptal etmeye kalkar da en azında taahhüt cezasını keser de göndeririz" mantığı değil mi? Vereceksiniz hesabını..

  • Superonline Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 05.12.2013 14:46:07 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected]superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön