Superonline'ın Kurulum Sorunu!

Zehra S. |

11 gün önce Superonline'a yalın ADSL için başvurduk. Başvuru sırasında kurulum (iç-dış tesisat sorunları dahil), abonelik ve modem ücretsiz dendi. Kurulumda önce TT portunuzu kapatmış, iletişime geçin dediler, portu açtırdık. Superonline bu seferde TT'nin sinyal vermediğini söyledi. Bu arada hiç kullanmadığımız internetin faturalandırmasını da sözleşme imzalamadığımız halde habersiz başlattılar. 3 gün sonra sinyal çözüldü dediler, gelen teknik ekip bir çözüm üretemedi.

Yönlendirdiği arkadaşı TT'den bizim porta sinyal gelmediğini (sinyal verildi diye gelmişlerdi oysa), sorunun 24 saat içerisinde TT sinyal verir vermez çözüleceğini sonrasında internete girebileceğimiz belirtti. Ertesi gün TT'un etiketlendirme yapması gerektiğini belirttiler. Biz bu da çözülür derken, bugün arandık ve sorunun iç tesisat da olduğu ve elektrikçi çağırmamız ya da başvurumuzu iptal etmemiz söylendi.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mayıs
  14:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.05.2016 14:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Zehra S.
  05 Mayıs
  12:37

  Hala bir sonuç alamdim. Bugunde acilmazsa internet kapattiracam.

 • 02 Mayıs
  09:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE