Superonline'ın Kötü Servis Anlayışı ve Mahkemelik Oluşum!

Onur Fuat Y. |

Turkcell Superonline'ın 5 yıldır fiber internet kullanıcısıyım. 5 yıl önce taahhüt yaparak parasını ödemiş olduğum modemim 20 gün önce arıza yaptı. Çağrı merkezini arayıp bildirdikten 3 gün sonra bir servis yönlendirdi. Gelen servis elemanı modemin altındaki barkod numarasının silindiğini o barkod olmadan modemi değiştiremeyeceğini söyledi.

Modemin barkod numarasını merkezden öğrenip kendilerini tekrar çağırmamız gerektiği söylendi. Bunun üzerine o numarayı öğrenip bildirdim ve tekrar servis geldi. Bu sefer gelen ekip modemin ücreti karşılığında değişmesi gerektiğini söyledi. Saçma olsa da mecburen kabul ettim. Buna rağmen 20 gündür hala gelen giden yok!

Etiketler :

Modem Teknik Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  12:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.11.2015 12:05:11 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Onur Fuat Y.
  01 Kasım
  21:47

  Aradılar tekrar tekrar not aldılar ama hala hiçbir şey çözülmedi kimse gelmedi hala internetim yok.
  Bir de utanmadan ailenizde Turkcell kullanan varsa 500 MB internet paketi yükleyelim onunla idare edin dediler.

 • 28 Ekim
  09:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE