Superonline'ın Hizmet Yetersizliği!

Necla N. |

24.12.2015 tarihinde internet için başvuru yaptım. (bu tarihten önceki Türk Telekom için beni yönlendirdikleri süreçten bahsetmiyorum bile) 7 iş günü içinde gelip kurulum yapacaklarını söylediler. Bu süreçten sonra belli aralıklarla 4-5 kere aradım çağrı merkezini ve her seferinde aynı şeyleri duydum.

"Şu an başvurunuzla alakalı bir olumsuzluk yok ben talebinizi hızlandırmak için işlem gerçekleştiriyorum." Oldu. En son aradığımda sizi temin ediyorum bu sefer ar anacaksınız dediler ama yine kimse aramadı. Müşteri memnuniyetini bu kadar hafife alan bir kurum olmamalı. İnsanların parasıyla rezil olması gerçekten böyle bir şey.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  11:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.01.2016 19:00’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Ocak
  11:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Necla N.
  20 Ocak
  11:21

  Eklemek istediğim bir şey daha var. Dün akşam aradığımda bana türktelekomdan onay beklendiğini söylediler ben artık alamadığım hizmeti iptal ettirmek istediğimde. Ancak çağrı merkezi mt leri bu bilgiyi söylememelerine rağmen ben her aradığımda türktelekomdan geldiler bağlantı çekildi ve bana da SMS geldi evinizde bağlantı vardır şeklinde diye bu bilgiyi her aradığımda söyledim. Ya müşteri talepleri ve ilettikleri bilgiler dikkate alınmıyor ya da ciddi anlamda bir bilgi akış eksikliği var Superonline çalışma şekline.