Superonline'ın Çözmediği Sorun!

Murat B. |

23/08/2016 müracaatım sonucu 1 gün sonra gelip kapıya kadar hat çekildi evde olmadığım için bağlantı yapılmadı. Gerekli evraklar imzalandıktan itibaren sinyal probleminden dolayı bağlantım yapılmadı. Binada mevcut kullanılan sistemi de bozup gittiler. Defalarca şikayette bulunmama rağmen hala bir sonuç yok. Herkes 48 saat içinde çözülecek olur mu bu kadar beklenmemesi lazım diyor (telefon kayıtları var). Toplamda 1 saat belki fazla Turkcell ve Superonline hatlarında oradan oraya aktarıla aktarıla bir hal oldum. Bu arada Turkcell hattımın taahhüdü bittiği için ve problemim çözülmediği için fazla fazla fatura ödüyorum. Siz Superonline olarak fiber altyapıyı yapanlara laf geçiremediğiniz için mi problem çözülmüyor yoksa bu işi yapanlar işten anlamayan vasıfsız elemanlar mı? Bugün 15. gün daha kaç gün bekleyeceğiz? İnsanları bu kadar uzun süre mağdur etmenin yasal bir yaptırımı olması lazım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  15:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.09.2016 15:33’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Eylül
  09:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE