Superonline'ın Çalışması Sonucu Sıfır Aracımda Meydana Gelen Hasar.

Hasan E. |

Bursa'da Superonline'a ait fiber alt yapı çalışmaları yaptığı semtimizde dün itibariyle aracımın başına gittiğimde sağ kapıda bir göçme meydana geldiğini gördüm. Bunu takiben Superonline şikayet hattını aradım ve de bu tip bir çok şikayet aldıklarını belittiler. Sonuç olarak Türkiye Cumhuriyeti'nde şartların ne kadar zor olduğunu söylememize gerek yok ve de sıfır aldığım 3 aylık aracım teşekkür ederek söylüyorum Superonline sayesinde hasar aldı. Umarım bu şikayet tam olarak gitmesi gereken kişiye gider. Başka bir ülkede olsa burada zamanımızı ayırarak dil dökmemize de gerek yoktu ama ne diyelim?

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ocak
  10:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.12.2015 14:00’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Aralık
  10:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE