11 Nisan 2013

Superonline'in "Bir Borcunuz Görünmemektedir" Sözünden 4 Yıl Sonra Borç Çıktı!

30. 07. 2009 yılında kapatmış olduğum süperonline adsl bağlantısıyla ilgili 03. 04. 2013 te gelen bir maille borcum olduğundan bahsediyorlar. 4 yıl önce ki kapattığım dönemde defalarca ödeme yaptığım yerlerden "Bir Borcunuz Görünmemektedir" ikazını almama rağmen nasıl oluyor da böyle bir fatura yansıtabiliyorlar.

Ayrıca 4 yıl boyunca neredeydiniz de şimdi mail atıyorsunuz? Tel. ile bana maille belirtilen av. bürosunu aradım Av. K**** A. U.'a ait. orada da saygısız insanlar, telefonlarda bilgi verme konusunda geri kalmış kişiler mevcut. Ben böyle bir şey yaşamadım hayatımda. Şuan da süperonline abonesiyim ve derhal tüm abonelik işlemlerimi iptal ettiriyorum!

Halil 71 Okunma

Cevaplar

  • Halil 13 Nisan 2013

    konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradım ve görüşmelerde bulundum. fakat sizden istediğim belgeleri bile bana daha göndermediniz. bu hafta tüm işlemlerimi toparlayıp ödeme durumumu düzeltip mevcut aboneliğimi de iptal ettiriyorum. bir aha da ne süperonline ile nede turkcell grubuyla bir iş yapmayı düşünmüyorum. bu mağduriyetimi de gerekli mecralarda paylaşmaya da devam edeceğim.

  • Superonline Temsilcisi12 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön