Superonline'den Kurtulamıyorum, Bırakın Peşimi.

Yahya G. |

Bakın 4 5 yıllık müşterinizim mersinden Nevşehir'e taşındım, fiber alt yapısı olmadığı için yalın ADSL aktaracaktınız 2 abonelik yaptınız hem fiber hem yalın sonra ikisininde alt yapısı yokmuş iptal dilekçesi yolladım, 10 gündür iptal etmiyorsunuz.

Şimdi yine arıyorsunuz iptal dilekçesinin süresi geçmiş tekrar yollamam gerekiyormuş o zaman işleme alacaktınız dilekçenin süresini geçirmeniz sizin hatanız. İnsanları oyuncak gibi kullanmaya hakkınız yok ben her 5 günde bir size dilekçe göndermek zorunda değilim. Bugün itibariyle Bilgi Teknolojileri ve iletişim kurumuna şikayette bulundum sizinle olan konuşma kayıtları ve evraklarla yarın savcılığa ileteceğim, yeter iptal edin aboneliği artık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yahya G.
  21 Eylül
  12:29

  40 Gündür kullanmadığım interneti iptal ettirmek istiyorum iptal etmiyorlar. Defalarca dilekçe göndermeme rağmen her defasında 5 gün geçmiş diyerek yeni dilekçe istiyorlar elimdeki bütün belgeleri bulunduruyorum. Mersinden Nevşehir'e taşındım alt yapıları olmadığı için yalın ADSL geçirdiniz onunda alt yapısı yok hiçbir türlü kullanamıyorum modemlerinizi size yolladığım halde 40 gündür iptal edilmiyor. Pazartesi itibariyle Başbakanlık, iç İşleri Bakanlığı, meclis Başkanlığına bu mağduriyetle ilgili belgeler yollayacağım yazışmalar da dahil insanları mağdur etmeyi çok seviyorsunuz iptal edin hattımı asliye ceza mahkemesine'de pazartesi itibariyle başvuracağım meydanı boş buldunuz siz

 • Yahya G.
  20 Eylül
  01:33

  Hala arayan olmadı hala iptal etmediler sakın bulaşmayın bu firmaya Fox TV'ye yazı yazdım haber yapılmasını istedim yazıklar olsun

 • Yahya G.
  11 Eylül
  17:56

  Hayır ne arayan oldu ne soran oldu ben aradım tekrar dilekçe istediler bu 2 ci yollayışım yine aramadılar pazartesi tüketici mahkemesine başvuracağım

 • 09 Eylül
  13:10

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 09.09.2015 13:10:29 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Yahya G.
  08 Eylül
  21:42

  Ne arayan oldu ne soran oldu cevapları kopyala yapıştır yapıyorsunuz helal olsun pes

 • 08 Eylül
  15:13

  Müşterimizin iptal talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE