Superonline'dan Telekoma Nakil!

Kezban M. |

Geçtiğimiz aylarda Superonline'dan Telekoma geçtiğim takdirde (ev Telefonu+ internet hizmeti) paket hizmet bedeline ilave olarak 11 TL dışında hiçbir bedel ödenmeyeceği, eski bağlantılarla ilgili sorumluluk taşıdığımız ücretlerin kendileri tarafından ödeneceği bildirilmişti. Ancak bugün, sözleşmeyi bozduğumuz için Türk Telekom'dan 76 TL'lık fatura geldi ve Superonline'ndan yetkili hiç kimseye canlı olarak ulaşamamaktayım.

Etiketler :

Devir/Nakil Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kezban M.
  13 Kasım
  18:30

  Beni hangi numaramdan aradığınızı merak ediyorum, her seferinde aynı şekilde hiç telefonum çalmadığı halde arandığım söyleniyor.
  Bunu yetkililerin kontrol etmesini istiyorum. Artık bu uydurma aramalar ile çözüm bulmayı bırakıp, sorunu hakikaten çözmenizi bekliyorum.

 • 13 Kasım
  18:22

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise belirtebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Kasım
  17:39

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 13.11.2015 17:37'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Kasım
  13:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE