24 Ekim 2016

Superonline'dan Hizmet Alamıyorum!

Superonline fiber internet kullanan bir aileyiz. Başakşehir'de ikamet ediyoruz. Superonline'i sırf fiber olduğu için aldık ve sınırsız kullanıyoruz. Ben parasını verdiğim bir şeyi kullanmak istiyorum! Ama sürekli olarak bölgemizde internet arızası ve internet kesintisi oluyor. Bu benim canımı artık çok sıkmaya başladı. Hadi tamam 21 Ekim 2016 günü dünyanın her yerinde siber saldırı oldu bundan Türkiye'de etkilendi ama güzel kardeşim siz de hep arıza var hep kesinti var.

Cidden bıktım artık. Belirli aralıklarla neredeyse her ay arıza ve kesinti var. O zaman bende diyeceğim ki bu ayın faturasını 15 gün eksik ödüyorum çünkü hizmet almadım banane! Kusura bakmayın ama gerçekten sinirlerimi bozuyorsunuz. Bugün sabah annem tekrar aramış (Cumartesi'den beri internet yok bu arada) sabah 6.40'da arıza için tekrar güncellenmiş bizim yapabileceğimiz bir şey yok denmiş. Lütfen giderin artık sorunu!

Tuğba 83 Okunma

Cevaplar

 • Tuğba 26 Ocak 2017

  Ama yine de teşekkür ediyorum:)

 • Tuğba 26 Ocak 2017

  Konu ne zaman halloldu biliyor musunuz? Modemin bozuk olduğuna sizde en sonunda kanaat getirdiğiniz ve ancak yeni modem taktığınız da halloldu buraya yazdığınız cümlelerle ya da beni arayıp internet geldi mi? "evet" deyip çat diye kapadığınız da değil bilin istedim:):):)

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.10.2016 09:22’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön