Superonline'dan 2 Aydır Hizmet Alamıyorum!

Berk Ö. |

3 ay önce taşındığım için Superonline interneti diğer evimize taşıdık, ilk bir ay dondurdum. Müşteri hizmetleri arayınca iptal etmekten vazgeçip kullanayım dedim. Evime bağladım önce kullandığım modemi çıkarıp Superonline modemini bağladım. İnternet hizmet alamadım.

Bir çok kez müşteri hizmetleri ile konuştum, arıza için ekip gönderiyoruz dediler Türk Telekom ekibi geldi. Onlar da binaya kadar kontrol edip gidiyorlar. Aradım tekrar göndereceğiz dediler ne gelen var ne giden. Şikayet kaydı oluşturdum geri dönen bile olmadı. Fatura göndermeyin kullanamıyorum bu sorunumu çözün diyorum kimse çözemiyor. Kimse kimseye bağlamıyor. Şikayet taleplerime dönülmüyor. Superonline kullanıcı adım: Okan Ö.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  11:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.10.2015 11:14:48 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Berk Ö.
  19 Ekim
  20:56

  Sorunum hala devam etmektedir. Kesinlikle çözüm önerisi sunulmamıştır. Hizmet alamadığım gibi para verip internetimi kendim bağlattım üstelik sorun bina girişine kadar olan bölümdeymiş... Döneceğiz diyorşar 48 saat diyorlar kimsenin aradığı yok.! Kesinlikle insanları aptal yerine koyan bir firma... Saçlarımı döktü sinir krizleri geçirtti yaklaşık 10 saat müşteri temsilcileri ile konuştum. Kimi arasam konudan habersiz ben internet işi yapıorum her ay 400 500 cepten imternet kullanıyorum. Akıl sağlığınız iı kayvetmek istemiyorsanız bu firma ile çalışmayın. Şuan dava açmak için avukatlarla görüşüyorum. Siz siz olun bulaşmayın!

 • 17 Ekim
  12:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.10.2015 12:11:34 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Ekim
  16:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE