Superonline'da Kimse Müşteriyi Ciddiye Almıyor!

Fikret Ö. |

Superonline müşterisiyim. Müşteri numaram 51035720. internet ve telefon bağlantım 12 gündür arızalı. Defalarca buradan ve firmanın mail adreslerinden şikayette bulundum. Sayısını hatırlamadığım kadar, telefonla sıkıntımı anlattım. Ancak hala internet bağlantım sağlanamadı. Ev telefonum da çalışmıyor.

Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Superonline'da ciddi sorumsuzluk var. Kimse ilgilenmiyor. Kimse müşteriyi ciddiye almıyor. Konu hakkında yardımcı olmanızı rica ederim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fikret Ö.
  20 Aralık
  23:15

  Hala dönüş yapılmadı merak ediyorum ne zaman dönecekler

 • Fikret Ö.
  17 Aralık
  00:19

  Süperonline sürekli müşteriye dönüş yapacağız cevabı veriyor ancak kimse ilgilenmiyor yaklaşık 14 gündür internet bağlantım ve telefonumu kullanamıyorum çözüm içinde kimse çaba sarf etmiyor sürekli biz arayıp bilgi almaya çalışıyoruz aldığımız cevap işlemimizi hızlandırıyoruz oluyor ama bir şey yaptıkları yok çok ciddiyetsiz bir firma departmanlar arasında ciddi iletişim kopukluğu var işlemlerimin ne zaman yapılacağı hakkında sağlıklı bilgi alamıyorum defalarca şikayet formu oluşturmama rağmen her hangi bir dönüş olmadı

 • 16 Aralık
  23:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE