24 Ekim 2013

Superonline'da İlgisizlik Had Safhada!

Superonline'nın bayisi olan Kompletel ve ekip amiri C. Bey gerçekten bizim için ideal olan kampanyalarını anlattılar ve biz de bu kampanyaya dahil olma hatasını yaptık. TTNET hattımızı kapattık. Serüven bundan sonra başladı.

İlgili bayinin mesaj ve aramalarımıza cevap vermediği gibi hadi kurumsal yapının biraz dışında olabilir def'aten müşteri hizmetlerini bilgilendirmeme, şikayette bulunmama rağmen şimdiye kadar bir kez bile aranıp artık internet bağlantısından geçtim ama "internet bağlantınız ile ilgili şöyle bir durum var, onun için bağlayamıyoruz"diyen olmadı.

Hasan 88 Okunma

Cevaplar

 • Hasan12 Kasım 2014

  Oldukça hızlı büyüyen bu kurumun müşteri kazandıktan sonraki en önemli eksikliği iletişim eksikliği, talebe yetişememedir. Bu durum maalesef sonraki süreçte meydana gelen arızada da benzer bir durum arz etmektedir(tecrübeyle sabit).

 • Hasan28 Ekim 2013

  Evet benimle görüşme ve bilgilendirme yapıldı. Çünkü kullanamadığım internet hesabını (2 haftalık sabrın sonunda)kapatma talimatı vermiştim. Zoraki bir arama. Mesajda belirtildiği gibi 0850'li hatla görüşmem isteniyor ancak burayla birden fazla görüşmem oldu. Sonuç yoktu. Kısaca hiçbir aramamıza cevap vermeyen ve turkcell superonline'nin ulaşamadığı/iletemediği/yaptıramadığı TEKNİK SERVİS hat iptal isteğimin olduğu gün 2hafta sonra internetimi bağlamak zorunda kaldılar. Bu arada görüşme 31.01.2013 değil -henüz yeni aboneyim daha- 25.10.2013 tarihinde yapıldı.

 • Hasan28 Ekim 2013

  Kurumsal kimliğin gereği müşteri memnuniyetidir. Bu bağlamda sıkıntı yaşayan müşteriye geri dönüşün yetersiz olduğu turkcell süperonline'nın dersine daha iyi çalışması; ayrıca bu kurumsal kimlik doğrultusunda seçmiş olduğu teknik servis bayilerine periyodik zamanlarda hizmetiçi eğitim vermelidir. Müşteri memnuniyeti ve ilişkileri bağlamındaki eğitime yalnız tüm firma elemanlarının katılmasını zorunlu görüyorum.

 • Superonline Temsilcisi25 Ekim 2013

  Müşterimiz ile 31.01.2013 14:32:35 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön