Superonline'da Herşey Satana Kadar!

Serkan K. |

Bundan bir ay önce evime internet bağlandı. Görüşmeyi tanıtım broşüründeki no ile yaptım. Bana her şey dahil 49 ücreti olacak dedi tamam dedim.

Neyse ilk ay denilen fiyat sonra 52 lira geldi. Konuştuğumuzda no taşıma bedeli falan dendi. Bende bana satarken böyle bir şey söylenmedi dedim konuşmalarımız dinlensin dedim.

Bayi üstüne basa basa 49 başka yok dedi ama şimdi müşteri hizmetleri 52 diyor bayi olduğundan bir şey yapamazlarmış. Superonline herşeyi satana kadar yapıyor. Şimdi ilgilenmiyor isterseniz iptal edelim diyor cezası 250 TL imiş. Ne biçim bir iş.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  10 Eylül
  16:21

  hiçbir şekilde çözüm yok

 • Serkan K.
  14 Ekim
  10:40

  incelemeden kasıt aynı şeyleri tekrarlıyor. yoksa yapacakları birsey yokmuş bayi den almışım. super online konuşabilecegimiz muhattap olabilecegimiz bir magaza vb birseyi mi varda ordan alalım. telefonla olacakmış işte yuzyuze konuşmayınca böyle oluyor. kullanmayın bayilerden uzak durun

 • 11 Ekim
  09:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE