12 Mart 2014

Superonline'da Derdimi Anlatabileceğim Kimse Yok!

51767206 numaralı müşteri numaralı Superonline abonesiyim. Yaklaşık bir aydır port yönlendirme ile ilgili sorun yaşıyorum. 80 portu hariç hiç bir portumu açıp kapatamıyorum. Sorunun benden kaynaklı olmadığının anlaşılması için başka modem ve başka bilgisayar ile de deneme yaptık. Sonuç aynı. 5 gün destek ekibi bekledim. Her gün geleceklerini söyleyip gelmediler. Sonunda modemi değiştirdiler.

Sonuç yine aynı. Ve şimdi çözüm masasından arayıp ADSL aboneleri için bu soruna yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Sözleşmemin feshini istediğimde de 250 TL taahhüt bedeli istiyorlar. Hem hizmet vermiyor hem destek vermiyor hem de para istiyor. Derdimi anlatacak bir Allah'ın kulu yok. Kimse yardımcı olmuyor.

Tayfun 54 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun14 Mart 2014

    Az önce aradılar sağolsunlar. Başka bir papağan arkadaş bir öncekinin söylediklerini tekrar etti ve kapattı. Hala bir sonuç almış değilim. Ve bana şu an internet hizmeti sağladıkları konusunda ciddiler. Akıl alacak gibi değil. İptal edin lütfen hattımı. İstemiyorum verdiğinizi iddia ettiğiniz hizmeti. Üstüne bir de taahhüt bedeli istiyorlar. Ayıptır.

  • Superonline Temsilcisi12 Mart 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön