17 Kasım 2014

Superonline'a Yaptığım Şikayet Başvurularına Sonuç Alamıyorum.

Webislem. Superonline.net üzerinden tüketici şikayetler sayfasına 21.10.2014 tarihinde 2351**29 no'lu şikayet kaydı bıraktım. Şikayetimin 10 iş günü içerisinde çözümleneceğini bildirmelerine rağmen halen bir sonuç alamadım.

Şikayet takibime baktığımda ise şikayetimin kapanan şikayetler başlığında olduğu görülmektedir. Ayrıca sabit hattımı geç taşıdıkları için Telekom'a fazladan yatırdığım sabit ücretlerin tarafıma iade edilmesine ilişkin daha önce yapmış olduğum ve bir sonuç alamadığım şikayetler ise görülmemektedir. Superonline şikayetleri ve müşteri taleplerini dikkate almıyor. Şikayetlere cevap olarak cep telefonuna "şikayetinizle ilgili aksiyon alınmıştır" şeklinde cevap veriyor.

İbrahim 223 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi17 Kasım 2014

    "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön