Superonline'a Yaptığım Şikayet Başvurularına Sonuç Alamıyorum.

İbrahim D. |

Webislem. Superonline.net üzerinden tüketici şikayetler sayfasına 21.10.2014 tarihinde 2351**29 no'lu şikayet kaydı bıraktım. Şikayetimin 10 iş günü içerisinde çözümleneceğini bildirmelerine rağmen halen bir sonuç alamadım.

Şikayet takibime baktığımda ise şikayetimin kapanan şikayetler başlığında olduğu görülmektedir. Ayrıca sabit hattımı geç taşıdıkları için Telekom'a fazladan yatırdığım sabit ücretlerin tarafıma iade edilmesine ilişkin daha önce yapmış olduğum ve bir sonuç alamadığım şikayetler ise görülmemektedir. Superonline şikayetleri ve müşteri taleplerini dikkate almıyor. Şikayetlere cevap olarak cep telefonuna "şikayetinizle ilgili aksiyon alınmıştır" şeklinde cevap veriyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  13:56

  "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"