Superonline'a Açma Kapama Parası Vermek Zoruma Gidiyor!

Soner Ü. |

Turkcell Superonline fiber internet kullanıyorum bazen maddi sıkıntıda olduğum için faturayı yatıramıyorum ve internetim kesilmek zorunda kalıyor. Açma bedeli ise 19,00 TL tek bir tık için çok mantıksız geliyor bana ve taahhüdüm Allah'tan 18.10.2013'te bitiyor kapattıracağım ve başka bir servis sağlayıcıya geçeceğim.

Tek bir tuş ile açılan internet için 19,00 TL ödemek sanki biraz iyi niyeti suistimal etmek oluyor. Zaten paketim 50,00 TL, 19,00 TL faiz vermek iyice koyuyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner Ü.
  11 Ekim
  15:56

  hiç bir çözüm üretmediler ki bana sadece sözleşmeyi okumamı hatırlattılar safım ben ya bilmiyom...

 • Soner Ü.
  11 Ekim
  13:14

  şirket beni aradı ve prosedurün böyle olduğu sözleşmedede geçtiğini söylüyor. zaten geçmediğini söylmedim ben sadece alınan paranın saçma olduğunu söyledim. sağolsun arayan müşteri temsilicisi sözleymeyi okumam gerektiği söylüyor ben safım ya aklıma gelmedi ufak ve sayfalarca olan sözleşmeyi okumamam benim hatam. neyseki tahhütüm bitiyor kapatınca böylebir derdim olmıcak...

 • 11 Ekim
  09:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE