19 Kasım
#13000273

Yine Superonline Yine Sorun

Neredeyse 1 senedir abonesi olduğum Turkcell firmasının Superbox hizmetini kullanıyorum. Abone olurken sözleşmemiz 10 Mbit hıza sahip olacak şekilde yapıldı. Bize bu hızda bir bağlantı yeterliydi.


Sonradan mevcut tarifemi sözleşmeye aykırı olarak ve bana sormadan 20 Mbit olarak güncellediler ve daha uygun fiyatla satılan 10 Mbit bir tarife daha çıkarmışlar. Ancak bana yeterli gelecek olan ve daha hesaplı olan 10 Mbit tarifeye beni almıyorlar.


Öte yandan bu bağlantıyı 20 Mbit hız ile kullandığım oldu mu? Asla. Hız testleri 1.7 Mbit çıkıyor. talep ettiğimde müdahale edemiyorlar.


Yine Turkcell yine pişmanlık. Yine hizmetten önce para. Yine müşteriye değer vermeme.

Yıldırım Yıldırım 1.832 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yıldırım26 Kasım

  Superonline veya Turkcell herhangi bir şekilde iletişim için bıraktığım numarama ulaşmadı. Doğal olarak ortada bir çözüm falan da yok. Devletimizin kanunları buna benzer firmaları korumak üzere koyulmuş. Mağdur da olsak mecburen sözleşme bitsin diye bekliyoruz. Sözleşme bittikten sonra kapısından geçmem. 7 sülaleme, çevreme, sosyal medya vb... Yerlerde bu konuları anlatıp bildireceğim. Başkası mağdur olmasın. Yapacakları tek şey 180 yerine 140 TL tutarındak tarifeye geçirmek. 40 TL için yazık oluyor markanın itibarına.

 • Superonline Temsilcisi20 Kasım

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.11.2019 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Yıldırım19 Kasım

  Maalesef herhangi bir çözüm bulamadılar. Mobil internet olarak Superbox aldık. Sadece teslim ettikleri adreste olursak verimli kullanabileceğimizi söylüyorlar. Bu cihaz taşınabilir, her yerde kullanılabilir diye aldık. 20 Mbit tarifede gelen hız 2 Mbit bile değil. Superbox çekmiyor, çekse de Superbox hızlı değil. Bunu her yerde anlatacağım.

 • Superonline Temsilcisi19 Kasım

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler