Turkcell Superonline Müşteriye Çözüm Bulamıyor!

Mert Mert1 hafta önce

Yaklaşık 3-4 haftadır sürekli olarak gece 05:30 / 06:00 saatlerinde Fix olarak her gün internetim kesilmekte. Müşteri hizmetlerini binlerce kez aramama rağmen Turkcell Superonline günde 5 kez kopma yaşanana kadar arıza kaydı açamıyoruz deyip geçiştiriyor. Benim sorunum 1 gün de 5-6 defa gitmesi değildir, her gün Fix olarak gece sabaha karşı 05:30 / 06:00 saatleri arasında internetimin gitmesidir. Online oyunlar oynayan birisi olarak bu can sıkmaktadır. 1 -) Müşteri hizmetleri çözüm bulamıyor 2-) Müşteri hizmetleri saygılı davranmıyor 3-) Geçmişe dönük 3-4 hafta'ya bakıp sorunu incelemek yerine arıza kaydı açamayacaklarını söylüyorlar.

Superonline'nin 5 yıllık müşterisi olarak, Sorunu bulma odaklı çalışmıyor arıza kaydı açmıyorlar. Müşteri hizmetleri kalitesi çok düşük, çözüm üretemiyor sorunu Turkcell'e atıyorlar. Son 1 yıldır çok sorunla karşılaştığım bir firma. Her zaman ki gibi ev bağlantılarına atıyorlar sorunu. Benim kiracım Superonline teknikeri, evdeki modemim henüz 2 aylık sıfır paket olarak getirttik. Ev içinden T**kutusuna kadar olan tüm kablolar daha sıfır. Anlayacağız sorun ya sizin sistemlerinizde sinyalleriniz de, ya da T**'un kendi dış kablolarında. Evde 10 bilgisayarım bulunmakta, hepsinde oyun içi ticaret yapmaktayım ve sizler yüzünden her gün sabah saat 6'da kalkıp tekrar karakterleri ticaret için pazara bırakıyorum. Ben bunları binlerce kez yazsam, anlatsam da yine geçiştirici otomatik yorum atıp bu konuyu da kapatacaksınız biliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Mert 4 gün önce

Kimse beni bu konuda arayıp bilgilendirmedi. Konuyu geçiştirmek için bu yaptığınız doğru değil.

Superonline Logo Superonline 6 gün önce

Talebinizle ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık. Abonelik numaranız hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

profile-icon Mert 6 gün önce

Hiçbir şekilde çözüm bulamayan Superonline. Daha gece kesilen internet problemini çözemeden bir ikinci vaka olarak aşırı derecede yavaş bir internet sunmaya başladı gündüzleri.

Superonline Logo Superonline 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler