20 Ekim 2016
Yorum Yap
#6736222

Superonline'nın Kalitesiz Hizmetleri ve Çalışanlarının Müşterilere Yaşattığı Mağduriyet!

İnternet naklim sırasında internet bağlantısı sağlanamadı. Bu süreçte evde kullandığım T** internetime ait bağlantı da gelen görevlilerin yanlış uygulamaları sonucu kesildi. 18 Ekim saat 22.00 itibariyle Superonline hizmet veremediği gibi evdeki hizmeti de kesti. Superonline'ın amacı nedir insanların bağlantısını kesip Superonline'a mecbur bırakmak mı? Bunların üzerine oluşturulan arıza kaydı üzerine 19 Ekim 2016 tarihinde gelen T** T** yetkilileri bir arıza olmadığını belirtti. Superonline yetkililerini defalarca aradım ancak aldığım cevap kaydınızı aldığımdan ileriye gidemedi. Ne bir süre belirtiliyor ne de başka tatmin edici açıklama. Daha süreci belirleyemeyen bir firmanın internetine nasıl güvenmemiz bekleniyor anlamıyorum. Bizi taahhüte bağlayıp hizmet kalitesinde hiçbir taahhüte girmeyen Superonline'ın yaptıkları ne kurumsallığa ne de adil bir hizmet anlayışına yakışıyor.

Esra 53 Okunma

Cevaplar

  • Esra24 Ekim 2016

    Hala sorun çözüme kavuşturulmadı. Arayarak verdiğiniz bilgi " ilgileniyoruz"dan daha ileriye gitmiyor.

  • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi20 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler