19 Kasım 2015

Superonline'nın Çalışma Hızı Çok Düşük!

İstanbul'dan taşınmam nedeniyle, önce adres değişikliği nedeniyle abonelik iptali, sonrasında Superonline müşteri hizmetleri görevlilerinin yönlendirmesiyle nakil -abonelik dondurma işlemleri yapılmak istendi.


Ancak tam 1 ay önce yaptığım nakil başvurusu halen sonuçlandırılamadı. 4 aydır kullanmadığım internetin parasını ödemeye devam ediyorum. Bu arada Superonline'nın Sivas'ta temsilciliğinin de bulunmadığını öğrendim.

Hakan 31 Okunma

Cevaplar

  • Hakan26 Kasım 2015

    Evimde alt yapı bulunmasına ve yaklaşık 4 aydır TTNET kullanmama rağmen abonesi olduğum Süperonline,19/10/2015 tarihinden beri görevlilerini gönderip hizmet almamı sağlayamadı. Başvuru ve şikayetlerim ile ilgili olarak "Kayıt" açmaktan başka bir iş yapmıyorlar.

  • Superonline Temsilcisi19 Kasım 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön