21 Eylül 2018
#10935720

Superonline'ın Kötü Hizmet Anlayışı!

Superonline'ın 2 yıllık abonesiyim. İlk 1 yılımda çağrı merkezini 1 ya da 2 kere aramışımdır. O kadar iyiydi ki herkese tavsiye ediyordum. Son bir yılımızda ayda 2-3 kez, sonraki 1 ayımızda hafta 1 kez, sonra 2 haftadır da neredeyse her gün arayıp modem güncelleyip işlem sağlayıp her akşam internetimi düzelttiriyorum. İnternet hızım adil kullanımı doldurmadan 2,5 megabite düşüyor. Ben adil kullanımı aştığımda rahat rahat 8 megabit'le filmler izlerken kotamı aşmadığım halde normal hızımı bile alamıyorum artık. Bu hafta 3. Kez arıza kaydı oluşturuldu. 2. Arıza kaydımda her zaman ki gibi iç tesisatıma suç atıldı ama ne hikmetse her akşam çağrı merkezi teknik ekipleri telefondan müdahaleyle iç tesisatımı düzeltip hızımı 15 - 16 MB'e çıkarabiliyorlar. Modeminize bakacağız dediler bir Allah'ın kulu gelip bakmadı. Her aksam en az yarım saatim Superonline çağrı merkeziyle geçiyor, beni de çağrı merkezinize eleman olarak alında bari tam mesai tutayım. Bu kadar şikayet ediyorum müşteriye dönecek bir şikayet birimleri bile yok. Superonline benimle bildiğiniz dalga geçiyor. Yazıklar olsun böyle hizmet anlayışına.

Mehpare Mehpare 229 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehpare01 Aralık 2018

  Bakın buradaki şikayeti 21 Eylül ' oluşturdum. Arıza kayıdımı 2 kasımda. 1 ay oldu. Halen dalga geçiyorsunuz benimle.

 • Mehpare11 Kasım 2018

  Superonline almayın! Daha önce uzun uzun şikayette yazmıştım ama kısaca şöyle anlatayım; çözümsüz ve ilgisizler. İlgili gibi görünüp ilgilenmiyorlar. Şehir merkezinde oturuyorum ve 2 haftadır açık olan şikayet arıza kaydımı çözümlendirmedikleri için 0.20 Mbps dolaylarında hızla internet kullanıyorum daha doğrusu kullanamıyorum. 2 haftadır sosyal medyadan müşteri hizmetleri destek çıkacağını belirtiyor, Kocaeli'deki bayileri arayıp şu saatte bu saatte geleceğiz diyorlar ama gelen giden yok. Dalga geçiyorlar benden. Taahhüt süremin bitmesini bekliyorum. Biter bitmez çıkacağım.

 • Mehpare11 Kasım 2018

  Buradan Superonline internet alacaklara sesleniyorum. TTNET'ten kaçıp buna tutulmayın. Sorunum hala devam ediyor ve ınternet hızım 0.29 civarında yaklaşık 1 aydır beni oyalıyorlar. Dalga geçiyorlar resmen. Kalıcı hiçbir çözümleri yok. Dağ başında da değil şehir merkezinde oturuyorum. Sakın almayın sakın.

 • Mehpare26 Eylül 2018

  Dönüş yapsanızda bir şey değişmeyecek. Sizinle temasta olduğum kadar eşimle görüşmüyorum be. Beni her gün arıyorsunuz bende sizi arıyorum. Ama değişen bir şey yok. Sadece arayıp günlük düzeltme sağlıyorsunuz. Arıza kaydı açılıp ekipler iç tesisatıma suç atıyor ama akşam sizi aradığımda işlem sağlayıp internetimi düzeltebiliyorsunuz. Demek ki iç tesisatımda sıkıntı yok değil mi? Hadi siz bunu yapacak kadar savsak ilgisiz bir firmasınız da bizi salak yerine koymayın bari. İlk fırsatta bırakacağım sizi. Kablo Net'e bile razıyım.

 • Superonline Temsilcisi26 Eylül 2018

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.09.2018 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

 • Superonline Temsilcisi22 Eylül 2018

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları