2 g
Yorum Yap
#11580501

Superonline'dan Türk Telekom Altyapısına Saldırı!

Host-92-45-76-249.Reverse. Superonline. Net ve host-92-45-4-105. Https Superonline. Net adreslerinin IP yönlendirme ve DNS haksızlığı gibi yöntemlerle Türk altyapısı kullanan D-Smart internetimize girerek girdiğimiz siteleri kendi IP'leri üzerinden yönlendiriyorlar. Konuyu şikayet ettiğimizde gerekenler yapılmıyor Superonline Smart internetimize saldırı yapmasını mahkemeye taşımaya BTK'ya şikayet etmekten başka çare bırakılmıyor. Araştırılıp size döneceğiz denildi ama şikayeti dikkate alınmadı.

Ahmet Ahmet 541 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi2 g

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Ahmet3 g

    D-Smart internet kullanıyoruz sözleşmemizde Türk Telekom altyapısı kullandığımız Telekom fiber ve VDSL aldığımız gözükmekte buna rağmen internet trace routelarında ipler Superonline hatları üzerinden geçmekte durumu şikayet ettiğimizde D-Smart bunun doğru olmadığını Türk Telekom altyapısı aldığımızı belirtiyor başka da yardımcı olunmuyor bu durum Turkcell in D-Smart interneti kullanan kullancılara saldırı yapması iplerini yönlendirmesi ve kendi hatları üzerinden geçmeleri için yapılan bir hackleme yönetimi olduğunu düşünüyor Superonline şikayetlerine engelleme yapılıyor kamu oyunun bu durumu bilmesi gerektiğini düşündük.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler