19 Ekim 2016 #6730552

Superonline'dan 2 Haftadır Beklenen İnternet

Fiber kullanırken çok iyiydi. Ne zaman taşındım ve bulunduğum binada fiber olmadığını öğrenene kadar. Yalın DSL geçtik taahhütnameden dolayı. 2 haftadır internet çalışacak diye bekliyorum. En yakın zamanda parası neyse verip iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Nail 91 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Nail27 Ekim 2016

  Onlarca telefon görüşmesi ve buraya yazdığım şikayetlerin sayesinde 22 gün sonunda İnternet çalışır hale geldi ama sadece 20 saatliğine. Ben hala bekletilmekteyim. 20. defa tekrar arıza kaydı açıldı. 20. defa en kısa sürede yapacağız denildi. Teşekkürler Superonline Bir ayı tamamlamanıza az kaldı. Deneyimlerim ışında Superonline'dan ADSL hizmeti almamak lazımmış onu anladım.

 • Nail27 Ekim 2016

  Yayından hemen kaldırılan şikayetimde her şeyi tek tek anlatmıştım bu sefer kısaca özetliyeyim. Onlarca telefon görüşmesi ve buraya yazdığım şikayetlerin sayesinde 22 gün sonunda İnternet çalışır hale geldi ama sadece 20 saatliğine. Ben hala bekletilmekteyim. 20. defa tekrar arıza kaydı açıldı. 20. defa en kısa sürede yapacağız denildi. Teşekkürler Superonline Bir ayı tamamlamanıza az kaldı. Deneyimlerim ışında Superonline'dan ADSL hizmeti almamak lazımmış onu anladım.

 • Nail21 Ekim 2016

  Arayabileceğim her yeri aramışımdır. İnternet hala yok.

 • Superonline Temsilcisi19 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön