09 Kasım 2018
Yorum Yap
#11128815

Superonline'da Olan Sorunlar!

14.9.2018'den beri 534085** numaralı aboneliğimin Muğla ilinden İstanbul'a taşınması talebimin karşılanmasını bekliyorum. Ancak 2 ay kadar evvel firma temsilcisi beni arayarak daha hızlı olduğunu söylediği Superbox modemini önerdi. Ben önce tamam dedim ve fakat 2 gün sonra söylendiği gibi daha hızlı olmadığını öğrendiğimde istemediğimi belirttim. Buna rağmen Superbox bölümünde 2 aya yakın bir süredir hala Superbox talebim olduğu belirtilerek nakil işlemi gerçekleşememektedir.


Bunun için Superonline'i defalarca aramama rağmen müşteri temsilcileri her seferinde ''haklısınız en kısa zamanda talep kaldırılacaktır'' demekten başka ellerinden bir şey gelmediğini belirtmektedirler. Çözüm yolu bulmak amacıyla hizmetlerini tamamen iptal etme veya dondurma talebinde de bulundum. Ancak Superbox bölümü hala her seferinde Superbox'a geçme talebimin kaldırılmamış olduğunu ve bu talep kalkmadan hiçbir işlem yapılamayacağını bildirmektedirler.


Hızlı internet servisini benim ABD'ye yaptığım ihracat işlerimle ilgili yazışmalarımda gerekli olduğu için kullanmaktaydım. Fakat 2 aydır kullanamıyorum. Ancak Superonline sanki kullanıyormuşum gibi faturaları da gönderiyor ve düzeltilir ümidiyle ödemeye devam ediyorum. Talebim halen Muğla ilinde gözüken modem kaydımın İstanbul'daki adresime nakledilmesi ve hiç kullanamadığım halde son 2 aydır ödediğim internet ücretinin iade edilmesi.

Tahsin Tahsin 484 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi20 Kasım 2018

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.11.2018 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Tahsin09 Kasım 2018

    Bana bilgi verileceği iki aydır söyleniyor. En azından şu tarihe kadar cevap verilecektir demelerini bekliyorum.

  • Superonline Temsilcisi09 Kasım 2018

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler