27 Ocak 2014 #2257177

Superonline'da Derdimi Anlatacak Kimse Yok

Her ay tekrar eden garip arıza yada kullanım dışı durumlarından bu ay payımıza farklı bir arıza düştü. İnternet yok. Aç kapa , fişi çek tak. 24 saat içinde aranacaksınız avuntusu ile telefonu kapa. ertesi gün bir telefon. arıza giderildi. Modemi aç kapa. arıza varsa bire yoksa ikiye bas otomatik sesi. Tekrar müşteri hizmetlerini ara. Evet arıza devam ediyor 24 saat içinde aranacaksınız cevabını al.


Şu sözleşmelere birde SLA koysalar ne güzel olacak. Arıza var deyip ne zaman giderilebileceğini bile söylememek ve aynı zamanda aylık faturayı kuruşu eksik olmaksızın çatır çatır tahsil etmek. Nasıl olsa taahhüt var ve derdini anlatacak kimse yok. Yani Allah'a emanet.

Şahin 46 Okunma

Cevaplar

  • Şahin01 Şubat 2014

    önce 24 saat beklet sonra halloldu de ama arıza devam etsin. 48 saat sonra iç tesisat hatası de. 48 saat sonra iç tesisat sağlam dendiğinde bir 24 saat daha. İptal edin dediğimde bize bir 24 saat daha desinler. Oda olmayınca iptal edim diyeyim. İptal edin dedikten 5 saat sonra adsl ışığı yanmaya başlasın.24 saat sonra arasınlar arızayı giderdik ama hattınız iptal sürecinde desinler. Arıza santraldeymiş. E ben o zaman neden elektrikçi parası verdim??10 gün.İptal ettiremiyorum.İnternette kullanamıyorum. Superonline markası tercih etmeden iki kere düşünün.Çünkü her arayan tekniksyen türktelekomu şikayet ediyor.Sanki o benim sorunummuş gibi.

  • Şahin30 Ocak 2014

    nesini görüşülmüş nesini arayaymışım.. hala internetim yok.. ne iptal ettirebiliyorum nede kullanabiliyorum..ne biçim iş anlamadım.. yazmak yasak olmasa neler yazacağım neler.. bu ne biçim şirket ..

  • Superonline Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 12:25:51 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön