13 Şubat 2014 #2282534

Superonline'a Geçmekle Hata Ettim!

Superonline geçmek gibi hata da bulundum. Aboneliğimiz başlaması ile birlikte toplam interneti 3 gün kullanabildim. En önemli olan kısımda internet iş yerime aitti. Yılın sonu olması ve işlerimizin aksamasına kadar yol açmıştır. Müşteri hizmetler sorunu çözümünü yapamamakta olup süreç hep uzatmakta oldular. İş yeri olması ve internetin işimiz de çok büyük etkisinin olması ve olumsuzluklar ile karşılaşmamız sürecin uzaması ile iptalini istedim.


Kullanmadığım internet için ve kampanya iptali yapmış olduğum için benden istenen 76.30 tl talep ettiler. Ödememi talep ettikleri rakam kullanmadığım internetleri ve kampanyaları olduklarını faturalandığı için mecbur ödeyeceğimi bilgisi verildi.

Tülünay 63 Okunma

Cevaplar

  • Tülünay18 Şubat 2014

    Superonline ile yaşanan sorun zaten çözüm üretilmemesi sorunu ilk bir kaç gün kendilerinden kaynaklanmadığını söylerek oyalamalarıda olmuştur. çünkü bizim işimizde telekonominikasyon kapsamında bir iş olması ve arızanın süperonlineden kaylandığını söylememize rağmen uzatıldı şikayetimde de belirttiğim gibi internet hattının iş yerimde kullanılması söz konusu olunca sınırı aşmış oldular.Ayrıca kullanmadığım bir hizmet için ödemeye zorlandığımız rakamlar da göz önünde bulundurulunca asla süperonline kullanmayacağım.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön