31 Ocak 2014 #2268549

Superonline Yurdışı Görüşmelerinde Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Müşteri hizmetleri tarafından arandım ve Super 300 dakika konuşma paketlerinin olduğunu sabit bir ücret karşılığında bu pakete geçmemin benim faturama düşüreceğini söylediler. Benim eşimin ailesi Rusya'da yaşadığı için Rusya'nın bu paket içerisinde olup olmadığı sordum.


İlk aramalarında yok dediler, telefonu kapattık bir ay sonra 2. aramaların da artık 3. kademe ülkelerinin de pakete alındığını ve Rusya ile görüşmelerimiz ayrı ücretlenmeyeceğini söylediler. Şartı kabul ederken bile "Eğer Rusya da dahil ise kabul ediyorum" dedim. Gelen faturalarda Rusya görüşmelerini ayrı ücretlendirdiler. Onlarla görüşmelerimde ise suçlunun bayileri olduğu söylediler. Konuşma kayıtları ise bir var yok dediler.

Erol 50 Okunma

Cevaplar

  • Erol19 Aralık 2014

    Hiç bir şey çözülmedi.

  • Erol04 Şubat 2014

    Arayıp çözüm olarak bayiyi aramamı söylediler. Bayi ise biz telefonda ürün satışı yapmayız. Müşteri hizmetleri yapmıştır. Gelin super online müdürlüğüne şikayetinize ait dilekçe yazın dediler. Gittim orda da yazdım..

  • Superonline Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 01.02.2014 11:38:28 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön