16 Nisan 2015

Superonline Yüksek Nakil Ücreti!

24 ay taahhütlü Samsung tablet kampanyalı olan aboneliğimi 18 aydır kullanıyorum. Nisan ayının başında aynı sitede başka bir daireye taşındığım için nakil talebinde bulundum. Bu nakil talebi için 100 TL istediler. Bu miktarın nakil için çok yüksek olduğunu belirttiğimde yeni hat çekilecek v. b. şeyler söylendi.


Daha önceki müşteri hizmetleri ile görüşmemde söylediğim gibi taşındığım dairede daha önce fiber kullanılıyordu ve yeni hat çekilmesine gerek kalmadı. Göstermelik nakil işlemi için 100 TL aldılar. Sözleşmem bittiğinde bir daha Superonline ile çalışmayacağım.

Yasin 170 Okunma

Cevaplar

  • Yasin17 Nisan 2015

    Nakil ücreti hakkında bilgi verilmiştir deniliyor fakat ben zaten fiyatı biliyordum. Bu görüşme şikayetimin içeriğinde bir değişikliği neden olmamıştır. Çok küçük bir hizmet karşılığında 100 TL'nin çok büyük bir rakam olduğu fikrim hala devam etmektedir. Fırsatçılık yapıldığını düşünmekteyim.

  • Superonline Temsilcisi16 Nisan 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.04.2015 15:12 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize nakil ücreti hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi16 Nisan 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön