Superonline  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Superonline Yüksek Hız Parası İsteyip Düşük Hızlı İnternet Veriyor!

324görüntüleme
Unsal
Unsal 23 Kasım 2020 12:15

Ben 12 MB hızla bağlantı sağlıyordum. Superonline müşteri hizmetleri beni aradı ve yeni taahhüt yaparak evimin 62 MB desteklediğini 50 MB hız alabileceğimin söylediler. Bende kabul ettim ve taahhüt yaptım. Yaptığım hız kontrollerinde max alabildiğim hız 26-27 MB olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım durumu aktardım. Arıza bildirimi oluşturdular. Arkadaşlar evime gelmeden, hızı alamamamın sebebini evin içindeki hatlardan olduğunu belirten bildirim gönderdiler. (evime gelmeden sanal olarak nasıl bina girişindeki hızı ölçüyorlar oda bir saçmalık) Benim evim Müstakil ev kimse kontrole gelmedi. 

Tekrar tekrar aradım defalarca arıza kaydı oluştu. Bir arıza ekibi beni aradı binaya gelmeden ve modemin desteklemediğini modemi değiştirmem gerektiğini söylediler. Benden her ay modem parası (kirası) almalarına rağmen modem alacakmışım. Ne güzel Memleket. Bunların en Sonunda evime bir Superonline ekibi geldi. Ve bina girişinde max alabileceğiniz hız 24 dedi. Bunu müdürlüğe bildireceğini söyledi. Fakat benim hızım düşürülmedi.

 Müşteri hizmetlerini defalarca aradım. Sizin paketinizi düşüremeyiz üst pakette olduğunuz için alt pakete geçiş sağlayamazsınız cevabını aldım. Sistemden gördükleri hız 50 ama benim bina girişime gelen gerçek hız 24. Buna rağmen benden 50 MB parası istiyorlar.   Kullanmadığım bir ürünün parasını ne hakla istersiniz.

Superonline Logo
Superonline23 Kasım 2020 12:38

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Superonline Logo
Superonline25 Kasım 2020 17:41

Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.11.2020 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler