20 Temmuz 2016

Superonline Yazlığıma Nakil Ettirdiğim İnternet Arızasında Kayıtsız Davranıp Mağdur Etti

Yazlığıma Superonline abonesi olduğum interneti nakil ettirdim. Bağlantı sonrası 10 gün sonra arıza meydana geldi ve internetim kesildi. Arıza için müşteri temsilcisini aradım. Maalesef 7 gün boyu internet alamadım sinir harbi yaşadım. Bugün Türk Telekom'dan hatıra binaen gelen görevli arızanın basit bir kablo yanlış yere takılmasından olduğunu söyledi.

Superonline arızayı gelip yerinde görme zahmetinde bulunmayıp mağdur ettiği gibi, biraz önce müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeye göre faturam dada hiçbir düzeltme yapılmayacağını yani tam kullanılmış gibi ödeneceğini bildirdi. Vermediğin hizmetten para almak hangi kitap da yazıyor, faturamın 7 günlük eksik düzenlenmesini talep ediyorum.

Suzan 79 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 20.07.2016 18:35'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  • Superonline Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön