13 Mart 2013
Yorum Yap
#1683109

Superonline Yavaşlıyor Kopuyor Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıza Var Anlayışınız İçin Teşekkürler Diy

Bazen salyangoz hızında bazen de 11 gibi bir kesiliyor artık ne zaman gelir bilinmez. (Haftada birkaç kez oluyor) Müşteri hizmetleri otomatik mesajda: "Bulunduğunuz bölgede arıza var kesinti için özür dileriz" diyor. Ben de zaten sohbet etmeye aramadım ki? Operatör için ya kampanya bilgisi ya fatura ödeme seçmek gerekiyor o da makul kesintiler bunlar onarım amaçlı size hizmet için diyor. "Eliniz mahkum katlanacaksınız" dese yeri..


Sürekli arıza mı var? Varsa bu arıza neden oluyor? İki yıl önce altyapımız yeni, düzeltiyoruz yakında hallolacak denmişti Türkcell geldi beter oldu. Madem gece ekibiniz var ölü saatte 5te gönderin? Aksayan işlerimden doğan kaybı kim karşılayacak? Dava mı açayım?

Abdullah 53 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah20 Ağustos 2014

    Herhangi bir çözüm üretilmedi. Halen günün herhangi bir saatinde anlık kopmalar olmaya devam ediyor. Bir an için internet bağlantısı kesiliyor sonra yeniden bağlanması için bir dakika kadar beklemek gerekiyor. Bu sorun gün içinde belki onlarca defa oluyor. Bulunduğumuz yerin alt yapısı ile ilgili olduğunu söylüyorlar. Hava biraz rüzgarlı bile olsa hala sorun yaşıyoruz.

  • Superonline Temsilcisi13 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler