04 Şubat 2016

Superonline Yasal Olmayan Yollarla Yönlendirme Yaparak Örtmeye Çalışıyor

Superonline'dan 1.5 yıl önce bağlatmaz olsaydım dediğim bir internet bağlattım, bağlantının 2.ayında internet koptu ve 1.5 ay sonra tekrar geldi, sebep başka bir adreste bulunan telefon üzerinden bambaşka bir adrese internet bağlamaları! Yetmedi 16mbps interneti altyapı sorunu diye diye 1 mbps' ye kadar düşürdüler, en son 2 ay önce nakil yaptırdık fakat adreste altyapı yok diye bağlayamadılar, 2 ay sonra iptal ettiler, şimdi 450 TL cayma bedeli yansıtmışlar, kendi iptal ettikleri aboneliğe, cayma bedeli olmaması için nakil yapılan adrese ait adıma kayıtlı fatura veya ikamet istiyorlar, orada oturmuyorum kendi adresimin belgelerini yollayayım diyorum, resmen kendinizi kanunsuz bir şekilde o adreste gibi gösterip yollayın dediler. Şimdi sözde cayma bedelini iptal edebilmeleri için, adreste ki aileyi çıkarıp oraya taşınmam gerekmiş ve bu konuda kayıt açıp farklı işlem yapamıyorlarmış!

Aykut 66 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi18 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.03.2016 10:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Aykut08 Mart 2016

  Superonline kadar sorumsuz bir firma görmedim 4 şubat'tan bu yana 1 aydan fazla geçti ve faturası için 70 defa arayan Superonline müşteri problemi için 24 gündür arayamadı, aramasına gerek bile yok konu ortada, bir problemi çözemedi, ve kullanamadığımız internet faturaları için ölçen hukuk bürosu icra'ya gidilmemesi için fatura ve cayma bedelini ödeyin diye arıyor. Ben neyin ödemesini yapacağımı merak ederek icra'ya verilmeyi bekliyorum, mahkemede görüşmeden tek kuruş çıkmayacak!

 • Aykut13 Şubat 2016

  Aramayı ve konuyla ilgilenmeyi düşünüyor musunuz? 3 gündür bekliyoruz.

 • Aykut10 Şubat 2016

  Aramayı yapan arkadaşın özel bir saatte araması gerekmiyor, istedikleri vakitte arayabilirler fakat aradık diyebilmek için çağrı bırakmasınlar lütfen. Arkadaşlar az önce aradılar ve 5 saniye bile çalmadan kapatıldı ve müsait bir yere geçme fırsatım bile olmadı, sonrasında geri aradığımda bilgi vermiyorlar, arayan kişi ulaşmak için arar ve 5 saniyeden uzun çalarsa, olabildiğince hızlı hareket ederek telefonu açma imkanı bulabilirim. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz bekliyorum.

 • Superonline Temsilcisi10 Şubat 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi09 Şubat 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 09.02.2016 12:25'te aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi04 Şubat 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön