17 Ekim 2016 #6699769

Superonline Yapılamayan Kurulum ve İptal Edilen Üyelik

İlk başvurumdan 1 hafta sonra salı günü 4 Ekim'de gelinip sözleşme imzalatıldı ve 7 Ekim cuma günü kuruluma gelineceği söylendi. Cuma günü evde oturup beklerken aranıp sözlü onayım istendi ve 48 saat içinde onay gelecek sonra kurulum randevusu verilecek dendi. 8 Ekim cumartesi günü mesaj geldi ve altyapı sağlayıcısının onayı geldiği söylendi ve kullanıcı adım ile şifrem SMS ile yollanıldı. 48 saat içinde aranıp kurulum randevusu verileceği söylendi. O sırada mevcut kullanımım kapatıldı ve ben yeni kullanıcı adı ve şifresiyle interneti kullanmaya başladım. 12 Ekim Çarşamba günü modem kurulumu yapılmadığı ve benim bölgeme bakan bayiye hiçbir şekilde ulaşamadığımdan dolayı ana merkez ile görüştüm ve şikayette bulundum. 48 saat içinde dönüleceği söylendi. 14 Ekim cumartesi tekrar aradım ama bayi tarafından o isteğimde iptal edilmiş. Bugün aktivasyon olmadı diye aboneliğim iptal edildi.

Uğur 122 Okunma

Cevaplar

 • Uğur09 Ocak 2017

  3 ay sonra taahhüt edildiği gibi telefonum taşınmamış ve her ay ek olarak Türk Telekom'dan fatura gelmiş bulunmaktadır. Aradığımda telefonum için geçiş işlemi başlatıldı ancak Superonline hiçbir işi düzgün yapamadığını kanıtladı benim için. Taahhüt bittiği anda bütün ilişkimi keseceğim kimseye de önermem.

 • Superonline Temsilcisi13 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.10.2016’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Uğur20 Ekim 2016

  İnternetim dün bağlandı. Bu sefer modem kurulumu da yapıldı. Ancak internetsiz kaldığım süre boyunca mobil internet paketleri bitti ve internet gerektiren çoğu şey aksadı. Tekrar abonelik iptali yaşanır mı bilemiyorum. Benim hiç ulaşamadığım şubelerini değiştirmelerini ve benimle başka şubesinin ilgilensin isteğimde inatla reddedildi ki aslında evime oldukça uzak bir bayi kendisi.

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön