13 Şubat 2014 #2291333

Superonline Yanlış Bilgilendirme Yaptı

19.12.2013 Tarihinde firmamıza gelen Turkcell Superonline müşteri temsilcisi çalışanımızı yanlış bilgilendirip şirket yetkilisinin sözlü ve yazılı onayı olmadan evraklara sadece kaşe basıp 3 adet sabit hattımızın hat taşıma işlemlerini yapmıştır. Eksik işlem yapıldığı için de telefon hatlarımız kesildi.


Mağduriyetimizin giderilmesi için defalarca müşteri hizmetlerini aramamıza ve gerekli bütün şikayetleri yapmamıza rağmen 3 gün hizmet alamadık. Bu sebepten dolayı tekrar Türk Telekom'a başvuru yaptık ve 10.01.2014 tarihinden itibaren Türk Telekom'dan hizmet almaktayız. İptal başvurusu yaptığımız ve cihazlarını iade ettiğimiz halde hala aboneliğimiz iptal edilmedi ve fatura gönderimi devam etti.

Abrec 39 Okunma

Cevaplar

  • Abrec17 Şubat 2014

    Süperonline firmasından çözüm için herhangi bir geri dönüş olmadı. Çözülüp çözülmediği konusunda bir bilgimiz yok. Aramaktan bıktığımız için onlardan bir geri dönüş bekliyoruz.

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön