10 Haziran 2015

Superonline Yanlış Bilgilendirme Sonucu Çıkan Fatura!

Superonline müşterisiyim ve öneriyordum.


TP-Link ürünü faturama 9 taksitli yansıtılacağını ilettiler fakat faturama tek seferde yansıtmışlar ve tek seferde fiyatı 120 TL olmasına rağmen taksitli fiyatı 141 TL yansıtılmış.


Konu ile ilgili en yakın telefon görüşmelerimin dinlenmesini ve kontrol edilmesini istiyorum.


Detaylı bir inceleme yapılmadan 2 ay önceki telefon görüşmesine istinaden yapılan bir işlem içinde çözüm üretemiyorsunuz.

Ömer 227 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi18 Haziran 2015

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ömer'in Teşekkür Mesajı17 Haziran 2015

  Sorunum çözülmüştür. Müşteri temsilcilerine ve Bayram veya Ramazan beye ayrıca teşekkürler.

 • Ömer17 Haziran 2015

  TP-Link ürünü faturama 9 taksitli yansıtılacağını ilettiler fakat faturama tek seferde yansıtmışlar ve tek seferde fiyatı 120 TL olmasına rağmen taksitli fiyatı 141 TL yansıtılmış. Müşteri temsilcilerini ve ilgili birimi aradım fakat bir çözüm sağlanamadı. Hatalı işlem yaptıklarını ilettikleri halde faturamda düzenleme ve taksitlendirme yapılmamış. Superonline kendi personelinin ve şubesinin hatasını müşteri hatası olarak yansıtmaktadır. Sosyal medya personelinin şikayetime standart yanıt vermesini istemiyorum. Sorunum çözülmediği gibi çözülmüş şeklinde yanıt vermeyiniz. Şubeniz ve Müşteri temsilcilerinize özellikle sordum taksitli olması durumunda onay verdiğimi.

 • Ömer10 Haziran 2015

  Belirttiğiniz numaradan ve e-mail adresine hatta Bursa şubeye şikayetlerimi dile getirdim fakat bir çözüm üretemiyorlar. Superonline gibi bir firma çözüm üretemiyorsa vay halimize. Bana ürünü taksitli satış olacağını belirttiler. Genel merkez ve Bursa şube. Sisteminiz nasıl işliyor bilmiyorum evet taksit yapılmış tek taksit 141tl. Ürünün taksitsiz fiyatı 120 TL. Hatayı siz müşteride aramak yerine kendi personeliniz de arayınız. İşlemlerimin bugün itibari ile çözülmesini istiyorum. Ürününde geri alınmasını 1 gün bile kullanmadım Ürün bağlantı hızını düşürmektedir. 45 - 50 mbit hat tp-link ürünü kullanımı ile 5 - 15 Mbit arasına düşürmektedir.

 • Ömer10 Haziran 2015

  Merhaba Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 10.06.2015 12:12:05 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Şeklinde yanıt vermişsiniz fakat bilgi verilemedi ilgili birime konuyu aktaracağınızı ilettiniz. Yanlış bilgilendirme yapılmasın. İnceleme yapılmadan sorunum çözülmeden bu tarz yanıt vermeniz uygun değil. Mağdur ettiniz ve manevi şekilde sağlık sorununa neden oldunuz.

 • Superonline Temsilcisi10 Haziran 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 10.06.2015 12:12:05 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi10 Haziran 2015

  Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön