14 Ekim 2015

Superonline Yanlış Bilgilendirme İle Abonelik Başlatma!

21.07.2015 sözleşme tarihli Superonline abonesi oldum (3 ay ücretsiz olan kampanya). Abone başlangıcından itibaren 90 gün boyunca fatura gelmeyeceği bildirilmişti ancak temmuz dönemi olarak 21,90 TL ağustos ayı son ödemeli fatura geldi, faturayı standart gönderi olarak düşünüp dikkate almadım ancak geçtiğimiz ay hizmetim kesilince araştırdığımda bu faturanın devlete vergi olduğu söylendi ve ödeme yaptım hizmetim tekrar açıldı. 90 gün dolmadan 35 TL bir fatura daha geldi 13.10.2015 son ödeme tarihli bu faturayı sorguladığımda aylık 5 TL telefon tahsis ücreti ile 25 TL hizmet açma bedeli yansıtılmış. Bu bedelin bilgilendirilmesi ve 5 TL ücretin 90 gün harici olduğu söylenmediği için mağdur oldum.

Emrullah 53 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2015

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise belirtebilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Emrullah14 Ekim 2015

  Bilgi vermenize gerek yok bi kaç günlük uğraşmadan sonra sonra bilgi alabildim. Superonline gibi bir kuruluşun bu tür 3-5 liralarla müşterisini soğutması hiç hoş bir şey değil. Fatura ödeyemediğimizde ödeme yapılınca internetin tekrar açılması için 25 liralık bir ücret çok saçma. Ve madem kampanya yapıyorsanız 3 ay hiçbir faturalandırma yapmamanız gerekir, internete ayrı telefona ayrı faturalandırma yapılması da çok saçma. İş yerimde herkese Superonline ı tavsiye ederken bunlarla karşılaşmış olmam beni gayet üzdü. Lütfen yeni abonelerinize ayrıntılı bilgilendirme yaparak imza attırın.

 • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Emrullah14 Ekim 2015

  Harf kısıtlanasından dolayı özet olarak yazabildim şikayetimi, eğer bana faturamın 5 TL'lik kısmının her ay geleceği bilgisi verilseydi ve hizmet kesme açma bedelinden bahsedilseydi daha dikkatli olurdum bu ücreti ödemek zorunda kalmazdım. TTNET'te fatura gecikmesinden dolayı hizmet kısıtlaması ve faturayı ödeyince hizmet açılması için herhangi bir ücret ödenmemektedir. Superonline'ın bu tip ücretler ile müşterisini daha da mağdur edeceğini beklemiyordum, lütfen daha ayrıntılı bilgiler ile abonelik başlatın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön