02 Mayıs 2013 #1774282

Superonline Yanlış Bilgi Verildi!

Yaklaşık bir kaç ay önce genç arkadaşlarımız defalarca kapımıza kadar geldiler. Superonline üye olmamızı teklif ettiler fakat bizler Türksata üye olduğumuzu taahhüt ettiğimiz süreyi doldurmadığımızı ayrılırsak ücret ödeyeceğimizi belirttik arkadaşlarda Superonline üyesi olursanız ödeyeceğiniz ücret kadar size fatura çıkarılmayacak dediler bunun üzerine 520 tl cayma bedeli ödedik ve Superonline üye olduk. 3 ay kadar fatura gelmedi geçen ay 54. 20 fatura yatsıtmışlar. Cayma bedelinin sadece 170 tl sini ödemişlerdi. Bu nasıl bir pazarlama yöntemidir insanların kapısına kadar gelerek yanlış bilgi veriyorlar. Gereğini yapacağınıza inanıyorum.

Birgül 47 Okunma

Cevaplar

  • Birgül04 Mayıs 2013

    Verilen cevabı herkes öğrensin.pazarlama ekibinin yanlış bilgilendirmesi,gerekli uyarı yapılacaktır. Ancak tarafınıza çıkan bedelleri ödeyeceksiniz. Dediler... Ben bundan memnun olmalımıyım?

  • Superonline Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön