30 Aralık 2013

Superonline Yanıltarak Abone Yapıyor!

Öncelikle şikayetim yanıltılarak üye yapılmam hakkında. Superonline'dan aranıp üyeleri olmam halinde mevcut TTNET sözleşmemi ve önerdikleri paket dahilinde bedava aramalar olduğundan Türk Telekom sözleşmemi kendilerinin kapatacaklarını,hatta süren taahhüdüm varsa onu da kendilerinin ödeyeceklerini söylediler;ancak diğer sözleşmelerimi kapatmamışlar ve çift fatura ödüyorum.

2. olarak da daha 1 aydır üyeliğim olmasına rağmen son 1 haftadır sürekli kopukluk yaşadığımdan müşteri hizmetlerini aradığımda splittersiz bağlanmam tavsiye ediliyor;ancak telefon hattım da olduğundan splitter kullanmak zorundayım,o zaman da kendi gönderdikleri splitterin bozuk olduğunu yeni almamı söylüyorlar.

Ebru 52 Okunma

Cevaplar

  • Ebru31 Aralık 2013

    Arayıp verdikleri bilgi; hayır önceki faturalarınızı biz iptal etmiyoruz şeklindedir.Benim mağduriyetimi gidermeye yetmemekle birlikte kasıtlı olarak yanıltarak üyelik yapmaları gerçeğini de değiştirmemektedir.

  • Superonline Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 29.12.2013 14:50:57 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön