06 Aralık 2013

Superonline Yalın ADSL Başvurum 8. Gününde!

26. 11. 2013 tarihinde yaptığım ve sözleşmeyi imzaladığım Yalın ADSL başvurusu üzerinden 8 iş günü geçmiş olmasına rağmen hala hattım bağlanmamış ve internet bağlantım sağlanamamıştır. Hafta içi mesai saatlerinde evde kimse olmadığını özellikle belirtmeme rağmen, hattı çekecek olan Telekom ekipleri aramadan gelmiş ve kapıya "yeniden aktivasyon yapın" şeklinde not bırakarak ayrılmışlardır (not üzerindeki tarih:27. 11. 2013 saat 16:00).


Bu notun üzerine Superonline ile 4 telefon görüşmesi yapmama ve ekiplerin gelmeden önce haber vermeleri gerektiğini özellikle tekrar tekrar belirtmeme rağmen, herhangi bir geri dönüş -ne Superonline tarafından ne de Telekom tarafından- olmamıştır.

Anıl 70 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi07 Aralık 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön