22 Ekim 2016 #6750445

Superonline Verilmeyen Modem Kitapçığı!

Geçen ay sonu bağlattığım fiber internet için verilen modem kendi kutusunda değildi, modemin sıfır olması gerekmediği için bunu sorun etmedim. İçinden çıkmayan kullanıcı kitapçığını şikayet servisleri üzerinden talep ettim.


Beklemediğim bir cevap aldım. Kendilerinde PDF döküman olmadığı ve üretici Huawei ile temasa geçip talep etmem tavsiye edildi, mutsuzluğumu belirttiğimde, bu sefer telefonla aynı cevabı aldım.


Benden kaynaklanmayan bir problem için, ki benden de kaynaklanabilirdi, bu tip bir yaklaşımı yadırgadığımı belirtmek isterim. Marketten alınan ürün bozuk olunca markete iade ederim, üreticiye değil.


Sitelerinde, verdikleri diğer modemlerin kitapçıkları paylaşılmaktayken kullandığım Huawei hg255S modem listesinde dahi gösterilmemekte. Gerekli güncellemelerin yapılmasını ama öncelikle PDF'nin en kısa sürede bana iletilmesini rica ederim.

Ekin 632 Okunma

Cevaplar

 • Ekin11 Kasım 2016

  Yapılan inceleme:-) Sonuç aynı.

 • Superonline Temsilcisi10 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimize 02.11.2016 16:01’de konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ekin05 Kasım 2016

  Son durum: Kendi siteleri üzerinden, modemle birlikte kurulum esnasında vermedikleri kitapçığı vermeyeceklerini, PDF'ini de göndermeyeceklerini belirttiler. Bu verememek ya da gönderememek durumu değil, yapmamak durumu. Olmadı.

 • Ekin28 Ekim 2016

  Güncelleme:Herhangi bir kaynak henüz sunulmadı.

 • Superonline Temsilcisi22 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön