21 Mart 2013 #1699622

Superonline Verilmeyen Hizmet Bedeli!

2010 kasım ayında iki yıl taahhütlü internet abonesi oldum. 2011 Mayıs ayında MB yükseltildi. Ancak telefonla yapılan bu işlemde taahhüdün süresinin uzatıldığı tarafıma bildirilmedi. 2012 Temmuz ayında evimi taşıdım. Taşındığım bölgede fiber internet hizmeti olmadığı halde taahhüt devam ettiği için iptal edilmedi.


2012 kasım ayına kadar almadığım hizmetin bedelini ödedim. Ancak benden, sonraki aylar içinde bedel talep edildi. Bana verilmeyen bilgi nedeniyle superonline firması tarafından mağdur edildim. 2012 kasım ayı sonrasında tarafıma çıkarılan almadığım hizmet için bedel ödemek istemiyorum. Firma tarafından sık sık telefonla aranarak icraya vermekle tehdit ediliyorum.

Beste 79 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi22 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön